Poznaj kim jestem i jak pracuję

Pani dietetyk z owocami w rękach

Dietetyk Malwina Jarosławska

Od wielu lat interesowałam się zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem. Wraz z chęcią przełożenia pasji w pracę, skończyłam studia o kierunku dietetyki i postanowiłam stworzyć Maladi czyli poradnię dietetyczną, dzięki której mogę pokazać że dieta może być smaczna i przyjemna a do osiągnięcia celu nie potrzeba wielu wyrzeczeń.

Jestem zwolenniczką zdrowej, zbilansowanej diety i jestem przekonana, że wiele osób korzystających wcześniej zapewne bez długotrwałego efektu z diet cud polegających na całkowitej eliminacji niektórych składników odżywczych, będzie bardzo zadowolona z diety zbilansowanej, dopasowanej do każdego indywidualnie.

„DIETA W MALADI TO NIE JEST TYPOWA DIETA, TO STYL ŻYCIA”

Jak wygląda moja dieta ? Gwarantuję, że ją pokochasz !

W porównaniu do wielu innych dietetyków i obecnie popularnych w sieci trenerów „pseudo dietetyków” nie mam zamiaru katować Cię nudnymi i monotonnymi posiłkami. U mnie dieta opiera się o zbilansowane, smaczne posiłki, które lubisz najbardziej. Jesteś fanem pizzy i burgerów ? A może lubisz schabowego i polską kuchnię ? Nie ma problemu ! U mnie dostaniesz przepisy na swoje ulubione potrawy w zdrowszym stylu i z nimi osiągniesz swój cel !

Dietetyk Malwina Jarosławska

Więcej o mnie :

Malwina Jarosławska – dyplomowany dietetyk kliniczny. Od wczesnych lat wybierałam zdrowe produkty, zdrowe odżywianie i chętnie uprawiałam różne sporty. Widząc błędy w odżywianiu wielu osób w tym rodziny zaczęłam zgłębiać tematy diety i zdrowego odżywiania i w końcu doszłam do wniosku, że takie zainteresowanie może być sposobem na życie i warto dzielić się wiedzą i pomagać innym w uzyskaniu zdrowia i wymarzonej sylwetki.
Idąc w swoim celu ukończyłam studia z tytułem dietetyka klinicznego w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, nauczyłam się jak pomóc osobom z wieloma różnymi chorobami takimi jak insulinooporność, cukrzyca, hashimoto, zespół jelita drażliwego, zespół metaboliczny, hiperlipidemia oraz SIBO. 
Kiedy zostałam mamą zaczęłam więcej zgłębiać tematy żywienia dzieci
oraz widzieć problem z otyłością wśród dzieci.
Ze względu na swoje dobre podejście do najmłodszych chętnie pomogę z dietą dla Waszych dzieci i nauczę, że zdrowe odżywianie może być smaczne i przyjemne dla każdego. Przy okazji tego wielokrotnie prowadziłam warsztaty żywieniowe dla dzieci w przedszkolach oraz szkołach podstawowych.
Jestem przede wszystkim osobą zawsze wytrwale dążącą do celu i lubiącą odnosić sukcesy a dzięki temu lepiej i szybciej również Ty osiągniesz ze mną swój cel !

Scroll to Top